Переробка відходів це здійснення операцій з метою підготовки їх до екологічно безпечного зберігання   Переробка відходів це здійснення операцій з метою підготовки їх до екологічно безпечного зберігання, перевезення, утилізації чи видалення. Повторне використання або повернення в обіг відходів виробництва чи сміття. Нашим товариством здійснюються дані дії з дотриманням вимог чинного природоохоронного законодавства з майже усіма видами небезпечних відходів.

   Певні види відходів містять небезпечні речовини, а саме: ртуть (лампи люмінесцентні); свинець, кислоти (акумулятори відпрацьовані); ртуть, кадмій, свинець, олово, нікель, цинк, магній та інші хімічні елементи й сполуки (відпрацьовані елементи живлення) які при потраплянні на сміттєзвалища завдають великої шкоди навколишньому природному середовищу. З метою недопущення вищевказаних процесів наша компанія здійснює збір, транспортування та зберігання небезпечних відходів з метою передачі їх на подальшу утилізацію спеціалізованим, природозберігаючим компаніям.

   Транспортування відходів один з найвідповідальніших та найскладніших етапів збирання, зберігання та утилізації (обробки) небезпечних відходів. Саме тому транспортування вищевказаних відходів здійснюється працівниками багаторічним стажем у даній галузі, автотранспортом передбаченим для виконання даного виду робіт, при наявності передбаченого законодавством дозволу на перевезення небезпечних відходів.

   Кожен вид відходів відноситься до І (надзвичайно небезпечні речовини), ІІ (високонебезпечні речовини), ІІІ (помірно небезпечні речовини), ІV (безпечні речовини) класу небезпеки. Методи зберігання відходів залежать від класу небезпеки того чи іншого виду відходів. Товариством здійснюється зберігання відходів у спеціально облаштованому місці відповідно до норм чинного законодавства.

Переваги роботи з ТОВ «НЬЮ Екосвіт» це:

  • - професіоналізм та висока кваліфікація спеціалістів товариства;
  • - простота в оформленні необхідної документації (для заключення договорів необхідно надати тільки реквізити субєкта господарювання);
  • - заявка на вивіз відходів подається у будь який зручний для Вас спосіб (за допомогою факсу, засобів електронного зв’язку або поштою);
  • - фактичне вивезення відходів з обєктів замовника у найкоротші терміни (3-6 днів з моменту подання заявки).

 


Переробка виробничих та небезпечних відходівПереробка виробничих та небезпечних відходів ›


пропозиція на купівлю вторсировиниКомерційна пропозиція на купівлю вторсировини ›


Переробка оргтехнікиПереробка оргтехніки ›


Транспортування небезпечних та промислових відходівТранспортування небезпечних та промислових відходів ›


Ліцензії та дозволи
Ліцензії та дозволи ›